Gelin Saçı Nasıl Olmalı? | We Just Married

Gelin Saçı Nasıl Olmalı?

Gelin adayları, hayalini kurdukları saç tasarımı için düğünden aylar öncesinde araştırma yapıyorlar. Bazı basit başlıkları check ederek, gelin saçı modelleri arasından doğru kararı vermek çok mümkün. İşte, şimdi ve gelecek yıllarda seveceğiniz bir düğün günü için ideal gelin saçı tarzınıza dair bazı ipuçlarını sizlerle paylaşıyoruz. Düğün gününüz için seçeceğiniz saç modeli önemlidir hem organizasyonda hem de düğün fotoğraflarında gelin saçı, büyük değere sahiptir.

Gelinlik Modelinize Göre Seçim

Örneğin straplez gelinlik giyecekseniz saç modelinizi de ona göre belirlemelisiniz. Bu kural, tüm gelinlik modelleri için geçerlidir. Gelin saçı modellerinde moda görünümlerden kaçınmaya çalışın. Kendinize yakışan, vücut tipinizle uyumlu bir saç modeli seçmeniz, ışıltınızı ve sizi çok daha iyi yansıtacaktır. Instagram’da sıkça karşılaştığınız trend saç modellerine göre hareket etmek, düğün günü görünümünüz için en iyi fikir olmayabilir.

Araştırmacı Olun

Gelin saçı modelleri için We Just Married’ın tasarım örneklerini inceleyebilirsiniz. Gelinlerimiz, düğün saçı için ilham verici seçenekleri keşfedebilir. Gelin saçı konusunda uzman olan ve özellikle düğün fotoğrafları için mükemmel bir görünüm sağlayan We Just Married, sizi o eşsiz anlara kusursuzlukla hazırlayacaktır. Yapmanız gereken tek şey, nasıl bir gelin saçı istediğinizi seçmek.

Gelin Saçı Tasarımı İçin Hazırlanın

Güzel, ışıltılı bir saça sahip olmanın modası hiçbir zaman geçmez. Düğün öncesinde saç bakımına odaklanmak ve saçınızı sağlıklı tutmak önemli bir faktördür. Saçınızı, gelin saçı için hazırladığınızda muhteşem ve ışıltılı görüneceksiniz ve yıllar sonra düğün fotoğraflarınıza baktığınızda bile kendinizi o ışıltının içerisinde bulacaksınız.

Düğün Öncesi Saç Bakımı İçin Neler Yapmalısınız?

  • 6 önceden saç vitaminleri uygulamaya başlayın
  • Kalsiyum, E ve A vitaminleriyle beslenme programı uygulayın ve beslenmenize dikkat edin
  • Her hafta Hindistan cevizi yağı uygulayın
  • Saçınızdaki yağı dengelemek ve saçınızın parlaklığı artırmak için badem yağı sürün
  • Avokado ve süt ile saç bakım maskesi yapın
  • Düğünden 3 ay önce saç kesiminizi ve saç renginizi ve modelinizi belirleyin

 

Düğün Fotoğrafı Mekânında Gelin Saçı Hizmeti

Muhteşem düğün fotoğraflarınızı hayal ediyorsanız dugunumuzvar.com’dan düğün fotoğrafı rezervasyonu yaparken, gelin saç & makyaj hizmetini de alabilirsiniz. Dünyanın en büyük düğün konseptli çekim platosuna sahip olan DüğünümüzVar, tüm hizmetleri bir arada sunuyor. Bu sayede düğün fotoğrafı çekimleriniz boyunca saçınızı daima enerjik kalacaktır. Ayrıca çekim boyunca da saç tasarımınız, kontrol altında olacaktır. Yeni modaları, görünümleri ve harika stilleri keşfetmenize ve keyifli bir düğün fotoğrafı çekimi yaşamanıza odaklanan DüğünümüzVar, tüm gelin adaylarını plato içerisinde yer alan We Just Married’ın göz kamaştırıcı stüdyosuna davet ediyor. Gelin saçı 2023 fiyatları ve gelin saç makyaj tasarımları hakkında bilgi edinmek için buraya tıklayabilirsiniz.